ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cuma 08:00 - 17:00
Bergama Ziraat Odası
Atmaca Mh. Karacaahmet Cd. No:9/A Bergama, İzmir
Telefon
0 232 633 24 64
posta@berzob.org
 • 190
  11.02.2019

  TARIM BAKANIMIZI KARŞILAMA

  Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli ile önce Bergama Ticaret Odası’nda oda başkanlarımız ve yönetimleri, iş adamları ve üretici temsilcilerimiz ile bir araya geldik. Ardından çiftçilerimiz ile birlikte Asklepion restoran da bir araya geldik. Üreticilerimizin sorunlarını anlattık.

 • 189
  11.02.2019

  TOHUMCULUK SEMİNERİ

  Tohumculuk Alt Birliği yönetim kurulu Başkanı Hacı Ömer GÜLER, TURKTOB Başkan vekili Dr. Vehbi ESER ve yönetim kurulu üyeleri odamızı ziyaret ettiler. Odamız toplantı salonunda Tohumculuk Alt Birliğine hazırladığımız panelde oda Başkanımız, Oda meclis ve Yönetim kurulu, Tarım İlçe Müdürü Adem AKLAR ve tohum üreticilerimiz ile birlikte katılım sağlandı. Tohumculuk ile ilgili problemler soru cevap şeklince üretici ve yönetim kurulu arasında konuşuldu. Oda Başkanımız Nuri Taşkıranoğulları Tohumculuk ile ilgili sorunları Ankaraya artık bizzat kendisi iletecek ve çözümü için TURKTOB yönetimi ile birlikte çalışacaktır.

 • 188
  3.02.2019

  '2019 GENEL KURUL''

  '' BERGAMA ZİRAAT ODASINDA YENİDEN NURİ TAŞKIRANOĞULLARI DÖNEMİ.'' 03.02.2019 Pazar Günü gerçekleşen Genel Kurulumuza; Kaymakam, Belediye Başkanı,Oda Başkanları ve temsilcileri,Belediye Başkan Adayları, Muhtarlar,Delegeler ve çok sayıda üreticimiz katılım sağladı. Aldığı oylar ile tekrar güven tazeleyen Nuri Taşkıranoğulları; Son sözü sandık söyledi bana ve ekibime güvenen bütün delegelerimize, muhtarlarımıza ve katılımları ile destek veren herkese teşekkür eder; Yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını temenni ederim...

Bergama Ziraat Odası Başkanlığı